جشن شمعون ساوا و اردوی نوجوانان نور

روز جمعه مورخه 15 بهمن ماه طبق هر سال گروه نوجوانان نور عید شمعون ساوا را که روز بزرگی برای گروه می باشد جشن گرفتند. اعضای گروه ساعت 1 بعدازظهر برای توبه در کلیسا حاضر شدند. بعد از توبه مراسم قداس قربانی مقدس توسط کشیش یوحنا برگزار گردید. بعد از تمام شدن مراسم نماز قداس همه اعضای گروه و مربیان به همراه اسقف اعظم و کشیش هرمز و کشیش یوحنا و همچنین راهبان عزیز در سالن اجتماعات کاتولیک گرد هم آمدند و پذیرائی توسط مربیان انجام شد.

 در آخر هدایایی که از قبل برای جناب اسقف و کشیشان به خاطر زحمات زیادی که برای این گروه می کشند و همچنین برای مربی عزیزمان آتورینا یوسف زاده بخاطر ارتقاء به درجه شماس قاری در نظر گرفته شده بود توسط بچه های آمادگی تقدیم این عزیزان شد.

روز جمعه مورخه 22 بهمن ماه مربیان گروه نوجوانان نور برای پیک نیک به روستای قلعه اسماعیل آقا رفتند. موقع رسیدن بعد از گذاشتن وسایل، تعدادی از مربیان به همراه راهبه کارولین به کوه نوردی رفته و تعدادی نیز برای آماده کردن غذا و چای در منزل ماندند. هنگام برگشتن از کوه نوردی جشن کوچکی گرفته شد که باید گفت، واقعاً روز خوب و بیادماندنی برای این مربیان بود. این روز با باریدن برف سنگین که شور و شوق مربیان را بیشتر کرده بود به پایان رسید.

در آخر جا دارد از آقای فیودور که زحمات زیادی را برای آماده و گرم کردن منزلشان برای این گروه کشیده بودند تشکر و قدردانی کرد.     

 

تهیه و تنطیم: راینا هرمز، سیدوری بت پیره

 

عکسهای مربوطه