به یاد ایدن هرمز دلیر

ایدن پسر نوجوانی بود که خداوند او را مانند غنچه ای از این دنیای مادی برچید تا در باغ خود و نزدیک خود از او نگهداری کند. او را خداوند مانند هدیه ای در چهارم سپتامبر 1993 به زوج جوان ایمانداری بنامهای آرداواز و دوروتی تقدیم کرد تا آنان او را برای مدتی همانند امانتی گرانبها نگهداری کنند.  

این زوج با کمک خداوند و ایمان راسخ او را تا مرحلۀ نوجوانی رساندند و محصول زحمات آنان نوجوانی فروتن و همیشه بشاش و خوشحال با قلبی پر از محبت بود.

ایدن محبتش را با لبخندی که بر لب داشت بر همگان ابراز می کرد. او همیشه آمادۀ کمک به همنوعان خود بود. ایدن نوجوانی شوخ طبع و پر از امید و آرزو بود، به زندگی عشق می ورزید و از هر لحظۀ زندگیش به نحوه احسن استفاده میکرد.

او بهترین فرزند برای والدینش، بهترین دوست برای دوستانش و بهترین دانش آموز در مدرسه اش بود. او آرزو داشت که تحصیلاتش را ادامه داده و به درجۀ مهندسی نائل گردد اوقات فراغت خود را با نواختن گیتار پر میکرد و علاقۀ وافری به موسیقی داشت. خصوصیات دوست داشتنی او باعث شده بود که دوستان فراوانی را در اطراف خود گردآورد. آری او یکی از بهترینها بود و خداوند او را به باغ بهشتی خود منتقل کرد تا زندگی نوین و با طراوتی به او ببخشد. آرامش و زیبایی که در آنجا وجود دارد هیچ لحظه ای از زندگی در این دنیا نمی توانیم بیابیم، دنیایی که نمی توانیم تصور اُبهتش را بکنیم. آنانی که از این دنیا منتقل میشوند ناگهان در برابر این اُبهت قرار میگیرند و آنهایی که فکر می کنند از ریشه کنده شده اند به زندگی جاودان پیوند می خورند، آری صلح و آرامش، صداقت و دوستی، اعتماد و محبت همه و همه در آنجا جمع شده اند و باغی رویایی با شراره های محبت بوجود آورده اند که دیگر هیچ فکر بازگشتی به هیچکدام از آنان در همۀ این قرنهای گذشته دست نداده است. دوستان بیائید تا سعی کنیم یک گوشۀ کوچک از آن باغ را ما هم اینجا بوجود آوریم تا بتوانیم با آرامش و دوستی و محبت و صلح تا زمان انتخابمان بدست خداوند زندگی کنیم و بجز خاطره های شیرین و دوست داشتنی از خودمان چیز دیگری بجا نگذاریم. سعی کنیم شکوفه های قلب یکدیگر را با محبت آبیاری کرده و شکوفا کنیم تا خودمان نیز از آن محبت سیراب گردیم.

امروز یکی از عزیزان ما، ایدن از نزد ما پرواز کرد و ما آنچه که از او داریم یادی از خاطرات محبت آمیز و معصومانۀ اوست پس بیائید همگی با هم دست بدعا شده و او را بدرقۀ باغ خداوندی نمائیم تا زندگی جاودانه اش را در آنجا ادامه داده و لذت ابدی را در آن دنیای زیبا در جوار عیسی مسیح منجی بشریت و مادر خداوندمان مریم مقدس داشته باشد. آمین

همچنین همگی با هم از صمیم قلب برای والدین و خواهر و دیگر عزیزان ایدن دعا کنیم تا پدر آسمانی بخاطر فراق او از آنان صبر و شکیبائی برایشان اهدا کند.

تألیف از: گلادیس شمونی

از طرف دوستان قدیمی پدر ایدن

این مصیب تلخ را به خانواده مرحوم ایدن

آقای ارداواز از کاربران سایت و همسر گرامیشان خانم دوروتی و سایر بستگان و آشنایان از صمیم قلب تسلیت گفته

 از خداوندمان عیسی مسیح برای ایشان صبر و شکیبایی  می طلبیم

تیم مدیریت سایت