بازار کریسمس سال 1391 (2012 )

در حالیکه دست قدرتمند خالق یکتا رنگ زیبای پاییزی را بر آسمان و زمین شهرمان پاشیده بود ، روز جمعه 10 آذر ماه سال 1391 (30 نوامبر 2012 ) ساعت 10 صبح ، راهی سالن کاتولیک شدیم تا میز گروهمان را برای بازار کریسمس امسال آماده کنیم . به همراه ما که گروه قلب مقدس را تشکیل داده بودیم گروه های دیگری نیز در تکاپوی چیدن میزهایشان بودند.

چقدر باید شکرگزار خدایمان باشیم که امسال نیز به همه سلامتی عطا فرمود تا بار دیگر در راه خیر قدم برداریم و موجب شادی دلهای قسمتی از مردمی باشیم که توانایی مالیشان کمتر از کم است.

ساعتی چند نگذشته بود که هیاهوی جمعیت در سالن بیشتر و بیشتر شد. مردم از پیر و جوان ، زن ومرد و کودک می آمدند تا برای فرا رسیدن عید میلاد نشانه ای از بازار را با خود به منزل ببرند.

از وسایل تزیینی گرفته تا کیک و پیراشکی و حلیم و دلمه و چیزهای دیگر.

و عده ای نیز دوست و فامیلشان را که تا مدتها ندیده بودند ، در اینجا ملاقات میکردند و به بهانه نوشیدن یک نسکافه یا چای گرم به همراه قطعه ای کیک به گپ و گفت مینشستند.

به هر حال لحظات شیرین و دلچسبی بود.

امسال پانزدهمین دوره برگزاری این بازار بود و آرزو میکنم که به لطف و عنایت خداوند مهربان چندین و چند سال دیگر نیز همینگونه تکرار شود و از انجام کارهای خیر باز نایستیم. و در ضمن گروه جدید دیگری نیز امسال به جمعمان اضافه شده بود بنام گروه جوانان نور ( ادامه گروه نوجوانان نور ). برایشان آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم در سایه خداوندمان شروع خوب و سازنده ای داشته باشند.

 

عکسهای مربوطه

 

گزارش از : آنت ورده