روحانیون کلیساهای ارومیه میزبان ایمانداران برای تبریک عید میلاد مسیح 2012

سخنرانی عالیجناب توماس میرم ، اسقف اعظم آذربایجان

 

 عید میلاد مسیح ؛ عید میلاد محبت ، صلح و آشتی میان کل بشریتی است که امروزه از هر روز دیگر بیشتر به آن نیاز  دارد. عید میلاد مسیح ؛ عید میلاد امید نیک و آینده بهتر ، عید میلاد برادری و انسان دوستی است

عرض خیر مقدم دارم خدمت مقامات محترم استان که همه ساله ما را با تفقد خویش بر میزبان بودنمان مفتخر میفرمایند. و این مراودات همواره نشان از وحدت و زیبایی و حسن همزیستی مسالمت آمیز این دیار کهن داشته و باورهاییکه در هر زمان حلقه های این زنجیر تنیده در طول زمان را به هم فشرده تر و مستحکم تر کرده است: و فرزندان خانواده بزرگ ایران زمین را به سطوت و ایستادگی و وحدت فراخوانده و در شادیها و ناملایمات ادوار مختلف ، اتحاد و اتفاق ؛ شعار و پیشه این ابنان وطن بوده است و خواهد بود.

اگر نیک و با دیده تفکر بر همسایگان دور و نزدیک خود نظر افکنیم ، غریب به اتفاق آنها از زیباترین موهبت الهی بی بهره اند : که : همانا ؛ امنیت و همدلیست.

و اما در این ولایت:

با درایت و عدالت مسئولین این سرزمین ، مردم از موهبات عدالت و قانونمداری و در راس همه ؛ امنیت اجتماعی برخوردارند. ، که بر تمام این نعمات خدایی که بر ما ارزانی گشته  شاکریم ، و موفقیت و توانمندی مسئولین محترم نظام را بیش از پیش جهت استمراری این اهداف پسندیده را از درگاه خداوند منان خواهانیم.

" عید میلاد مسیح مبارک باد"

 

عکسهای مربوطه

 

تبریکات مقامات دولتی استان آذربایجان غربی